Стало відомо, скільки грошей втратила буковинка Софія Ротару через свого відмови виступати в Росії

ПРИКЛАД ДЛЯ ЛОРАК / 


Софія Ротару, народна артистка України, яка не припинила своїх виступів на території Російської Федерації, ні після анексії Кримського півострова, ні після початку війни на Донбасі, нарешті зважилася на цей відчайдушний крок, повідомляє replyua.net. Зробила вона це тільки після введення в Україні воєнного стану. Тепер же стало відомо, скільки коштів втратила Ротару через настільки довго обдумував їй рішення.

Як виявилося, тільки за відмову Ротару брати участь в концерті «Пісня року», кишеню співачки не став ширше на кілька сотень тисяч євро. Про це заявив Сергій Лавров, директор співачки в своєму інтерв'ю виданню Комсомольская правда. Однак, сидіти склавши руки Ротару не має наміру, каже Лавров. За його словами, співачка тепер буде активно гастролювати на території Казахстану.

«Софія Михайлівна була змушена прийняти таке рішення, скасувати свої виступи в Росії. Нас запрошували і на інші заходи в Росії, були готові платити за два-три виходи на сцену від 50 тисяч євро. Але Софія Михайлівна відмовилася. Вона поза політикою, тому не хоче, щоб політичні чвари якось відбилися на її родині», - заявив він. Слід також зазначити, що Софія Ротару відмовилася, не тільки від «Пісні року», а й від виступів на приватних корпоративах. "Поки що так. На щастя, є Казахстан. Поки працюємо там», - підсумував директор співачки. 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації