Христина Соловій везе у Чернівці новий альбом (ВІДЕО)

ЧЕКАЄМО! / 

 

"Любий друг" - новий реліз Христини, на підтримку якого співачка влаштувала всеукраїнський тур. У рамках туру 24 жовтня вона завітає у Чернівці.

Любий друг

Ми давно не бачились. Я ось скоро буду у твоєму місті. Давай зустрінемось?.. Хочу знати як ти. Мені стільки треба тобі розповісти. Знаєш, я нарешті записала альбом своїх пісень. Ти їх ще не чув, але вони про тебе. Про нас. Бо ти – моє натхнення. Пам’ятаєш наше літо? Воно тепер звучить у моїх піснях голосом моря… Хочу знову побачити твої очі. Хочу співати тобі. Чекаю нашої зустрічі.

Твоя Х.С.


Вихід альбому запланований на 26 жовтня. Критики вже охрестили реліз пластинки "Любий друг" однією із найголовніших подій у вітчизняній музичній індустрії. Над новим авторським альбомом Христина почала працювати ще у 2016 році і презентувала два сингли, що ввійшли у нову пластинку та вже встигли здобути популярність - "Хто як не ти" і "Fortepiano". А на днях співачка опублікувала в мережі ще один сингл нового альбому під назвою "Шкідлива звичка". Його Христина написала у співавторстві з братом Євгеном.

Десь влітку 2015 року у нашій батьківській львівській квартирі було дуже сонячно. Мій брат Євген награвав на гітарі якісь красиві акорди і я відразу наспівала мелодію. В той же день написала текст. Мій любий друг дуже легко закохується. І він красиво засмучується, коли я кажу йому, що це шкідлива звичка. Коли ми створювали аранжування, мені хотілось, щоб під неї було приємно ностальгувати за минулим літом і тим, що трапилось цього літа.

Квитки на концерт Христини Соловій, що відбудеться 24 жовтня у Чернівецькій обласній філармонії, можна придбати на сайті kasa.in.ua
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації