У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

У суботу, 4 травня, напередодні Великодня у Гробі Господньому в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Диво традиційно відбулося у місці, де був похований Ісус Христос, під наглядом делегацій всіх християнських церков.

Як зазвичай, напередодні Великої Суботи, у храмі Воскресіння Христова погасили всі свічки, лампади й панікадила. В суботу вранці каплицю на Гробом оглянули делегації християнських церков, після чого його запечатали, пише Oboz.ua

Благодатний вогонь-2024
Віряни швидко передали вогонь одне одному.
Віряни зі свічками у Храмі Гробу Господнього.

Представники семи християнських конфесій (православної, вірменської, католицької, греко-католицької, коптської, протестантської) чекали на сходження Благодатного вогню під стінами храму. Коли це сталося, патріарх запалив і виніс із храму 33 свічки, які символізують кількість років земного життя Ісуса Христа. Тепер представники духовенства повезуть диво зі Святої Землі додому.

Як віряни чекали на сходження вогню.
Благодатний вогонь. 4 травня 2024 року

Благодатний вогонь – це милість Божа для людей. Віряни вважають, що цей вогонь принесений з неба є знаком нового життя та світла, що перемагає темряву. Після свічення Великоднього вогню вірують, що ця благодать розповсюджується серед вірян та принесе їм благословення на рік, що настане. Вважається, якщо вогонь не зійде, це свідчитиме про наближення кінця світу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації