У Шебутинцях на Сокирянщині староста села та керівник сільського клубу не пустили вірян ПЦУ помолитися в приміщенні: люди стояли на холоді

У селі Шебутинці Сокирянської міської громади Дністровського району староста села та керівник сільського клубу не пустили вірян Православної церкви України (ПЦУ) помолитися в приміщенні. Люди стояли на холоді, під час пронизливого вітру, перед будинком культури та молилися надворі.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив священник ПЦУ Роман Грищук.

Пряма мова священника:

Ось як гартується Православна Церква України! Дружини, матері і діти воїнів, що віддали своє життя за Україну, не мають права зайти до свого сільського будинку культури!

Священики і віряни, жителі свого села Шебутинці, на холоднющому пронизливому вітрі, під стінами сільського будинку культури, під світло автомобільних фар, моляться за Україну і її перемогу над "рускім міром"! Бо рускій мір, в особі їх колишнього "батюшки", не дав їм помолитися у храмі! Цей же рускій мір, в особі сілького старости та його куратора, закрив перед ними двері сільського будинку культури! І це від кого? Не від злочинців, а від жителів свого ж таки села, своїх же виборців, які його обрали і які йому платять зарплату!

Але нічого! Священники звершують і будуть звершувати місіонерську і просвітницьку діяльність навіть у таких умовах! Будуть просвітлювати світлом Христової віри та любові до свого Українського Народу! Бо нам не "какая разніца", нам є різиця, чи тут буде Україна, чи "окраїна русміра"! Ціна надто велика платиться тепер, а також в історії нашого українського народу, - написав Роман Грищук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації