Спіймав "білочку": у Києво-Печерській лаврі монах Московського патріархату голий вистрибнув з вікна

У ніч на 8 грудня у Києво-Печерській лаврі стався неприємний інцидент із ченцем Московського патріархату (МП). Напившись, він вистрибнув із вікна. Деталі скандалу розповіла відома українська журналістка Соня Кошкіна.

Вона зазначила, що у Лаврі все ще залишаються ченці Московського патріархату, яких не вдається виселити. І деякі з них сильно "чудять".

Вночі в одного з представників УПЦ МП стався напад алкогольного делірію, який також відомий як "біла гарячка", або "білочка". "Усі питають, що там за НП у Лаврі? Та все, як завжди... Чернець МП, який добре відомий у вузьких колах своїм хронічним алкоголізмом (...), вкотре вхопив "білочку". Усю ніч бухав, а під ранок голий вистрибнув із другого поверху", - розповіла Кошкіна.

Більше подробиць у цій істрії повідомила журналістка Ірина Федорів. Наразі її Facebook-допис було видалено, за словами журналістки — через скарги на публікацію.

silmedia_zgcl/jNrLFIDIg.jpeg

Монаха доставили до Київської міської клінічної лікарні №17. Слідчо-оперативна група, яка працювала на місці події, попередньо кваліфікувала подію як «замах на самогубство».

Поліція Києва підтвердила Громадському, що отримала від медиків інформацію про звернення монаха до лікарні.

Ірина Федорів зазначила, що насельник Києво-Печерської Лаври страждає періодичними нервово-психічними розладами, пов’язаними з надмірним вживанням алкоголю. За її даними, напередодні вночі монах вживав алкоголь, після чого зранку голим вистрибнув із вікна другого поверху та намагався потрапити до інших насельників Лаври.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації