РПЦ закликає заново хрестити українських дітей, хрещених у Православній церкві України

Заново хрестити дітей, хрещених у Православній Церкві України (ПЦУ), закликають представники Московського Патріархату.

Так, митрополит Волоколамський Іларіон (Алфєєв) в етері однієї із своїх програм назвав помісну Українську Церкву розкольницькою структурою і закликав не визнавати її таїнства. Проте вкотре наголосив, що визнає лише УПЦ МП, інформує Главком.

«Якщо це був храм Української Православної Церкви Московського Патріархату, то, природно, дітей хрестити заново не потрібно. Якщо це був храм розкольницької структури, тоді їх потрібно хрестити заново, тому що ми не визнаємо таїнства розкольників», – пояснив представник РПЦ Алфеєв.

Зазначимо, що єрархи Московського Патріархату не можуть змиритись із тим фактом, що від їхньої Церкви втікають віряни, монахи, священики, митрополити та переходять до Православної Церкви України. Вони впевнені що у всьому винен особисто Вселенський Патріарх Варфоломій та ПЦУ.

Так, єромонах Тимофій (Ясеницький), доктор церковної історії, проректор з наукової роботи Коломенської духовної семінарії відсвяткував День знань у Києві, під керівництвом предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія.

Про це повідомив телеграм-канал “Церквач” з посиланням на Київську православну богословську академію.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС Росії Лавров заявив, що Російська Православна Церква (РПЦ) «потерпає від тиску західних країн», зокрема Сполучених Штатів.

Чиновник країни-агресора наголосив, що РПЦ має свої парафії у багатьох країнах світу, а МЗС Росії підтримує контакти з церквою за кордоном.

Також у РФ глава сектора парафіяльних шкіл релігійної освіти Єкатеринбурга Ганна Богданова заявила, що Росія повинна розширювати свої території.

Богданова вважає, що розширення територій є головним завданням російської держави. На її думку, Росія повинна робити це нібито для того, щоб на захоплені землі потім приходили «святі» і там молилися.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації