"Путін – наш правітєль": у Почаївській лаврі заявили, що ракети по Україні запускає Бог

У Почаївській лаврі, що перебуває у підпорядкуванні УПЦ МП, заявили, що президент РФ Володимир Путін – "їхній правитель", тоді як вивчити прізвище українського президента там досі не змогли і вважають, що ракети по Україні запускає не російський диктатор, а Бог.

Причиною ж такого "Божого гніву", що падає українцям на голови у вигляді російських "Іскандерів" та С-300, стали "беззаконня та непідкорення владі", а також Революція Гідності. Про це представниці Почаївської лаври повідали журналістці "Громадського" пише Обозреватель.

Коли журналістка запитала у двох представниць Почаївської лаври, як вони ставляться до Путіна, то почула слова, що неабияк здивували.

"Путін – наш правітєль": у Почаївській лаврі заявили, що ракети по Україні запускає Бог. Відео

"Це наш правітєль... А як же? Святійший патріарх і Путін, а на Київській Русі – Зєлєнковський (мабуть, вона мала на увазі президента України Володимира Зеленського. – Ред.). А Михаїл Архангел сказав: підкоряйтеся владі. Якщо не будуть підкорятися владі... Янукович був – "ми не хочемо його", діти такі маленькі на Майдані йдуть... Не хочу навіть говорити. Ти ж дитина, а ти проти влади ідеш", – прорвало представниць УПЦ МП.

Обидві жінки поважного вже віку взялися заперечувати, що за наказом Путіна вже понад рік російські війська нищать ракетами українські міста та села і вбивають українців. За версією представниць Почаївської лаври, ракети по Україні запускає Бог.

"Це Бог (запускає ракети. – Ред.). Він знаєш які стріли може посилати за беззаконня? Янголи як пошлють стріли такі, що увесь світ може злетіти. За беззаконня, за непідкорення, за непідкорення владі. Хто що хоче, те й робить. Маленькі протестують проти Януковича", – не вгамовувалася жінка, яка вочевидь страшенно переймається долею експрезидента-втікача.

А її "подружка" додала, що це саме Бог, у якого вони вірять, уповноважив Путіна напасти на Україну.

"Путіну Бог дав право. Від Бога влада поставлена, Михаїл так Архангел сказав", – видала вона.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації