«Приватизовану» церкву у Сокирянах повернули громаді ПЦУ

Храм святого апостола Петра і Павла у Сокирянах, який намагалися приватизувати УПЦ Московського патріархату, повернули громаді ПЦУ.

Про на своїй сторінці у Фейсбук повідомив священник ПЦУ Роман Грищук.

Пряма мова:

Мінюст скасував незаконні дії московського попа Івана та громадянина росії Мєлєтія і повернув храм громаді ПЦУ! Громада Петро-Павлівського храму Сокирян нарешті змогла потрапити до свого храму!

Після скількох скитань, після зборів релігійної громади, коли близько 700 із присутніх сокирянців одностайно виявили свою волю вийти з московської окупації, після всіх тяганин!

Коли їх колишній священник зрадив громаду, віддав храм у власність приватної структури, у громади опустилися руки! Як так можна. Але щойно Мінюст скасував незакону оборудку і відкликав підписи нотаріуса, громада отримала можливість молитися у своєму храмі. Вітаємо отця Віктор Івахнюк і всю релігійну громаду - йдеться у повідомленні священика.


8 жовтня до ПЦУ перейшла релігійна громада у місті Сокиряни Дністровського району Чернівецької області. У листопаді стало відомо, що священник УПЦ МП під егідою громади приватизував храм та майно релігійної громади міста Сокирян, яка місяць тому перейшла до ПЦУ, пише МБ.

Так звану приватну установу "Соціально-духовний центр на честь Святих апостолів Петра і Павла", яка приватизувала храм Святих апостолів Петра і Павла в місті Сокиряни зареєстрували у Чернівцях, за адресою, де знаходиться Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ.

ОНОВЛЕНО

А тим часом у Сокирянах:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації