Настоятелю Банченського монастиря УПЦ МП митрополиту Лонгіну (Жару) поліція за матеріалами СБУ оголосила підозру. Московити в шоці

Служба безпеки та Національна поліція викрили настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської Єпархії УПЦ (МП) на розпалюванні міжрелігійної ворожнечі. Як стало відомо БукІнфо, мова йде про митрополита Лонгіна (Михайла Жара).

Під час літургій він зневажливо висловлювався щодо Православної Церкви України, називаючи її «церквою антихриста» і «сатанинською».

Тим самим він ображав релігійні почуття вірян і провокував загострення внутрішньої обстановки в регіоні.

Ініційована СБУ лінгвістична експертиза підтвердила факти злочинної діяльності клірика.

За матеріалами Служби безпеки, фігуранту повідомлено про підозру за ч.1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва окружної прокуратури.


ОНОВЛЕНО

Після виходу із Першотравневого відділення Національної поліції у Чернвцях на імпровізованому мітингу перед своїми прихожанами митрополит Лонгін сказав, що він поки буде служити і буде на свободі, проводитиме службу у церкві і попросив всіх присутніх “тихенько розійтися”.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації