На Рівненщині церквам Московського Патріархату дали місяць на перехід до ПЦУ

Дубенська міська рада на Рівненщині ухвалила рішення, згідно з яким парафії УПЦ мають перейти в ПЦУ. На виконання цього рішення народні обранці дали парафіям УПЦ один місяць.

13 травня депутати Дубенської міської ради ухвалили звернення до священнослужителів та парафіян УПЦ МП з проханням переходити до української церкви, незалежної від Москви.

— Злочини цієї варварської держави переповнюють чашу страждань українського народу. Немає християнського та людського прощення звірячим вбивствам, цинічному насильству щодо цивільних громадян та ні в чому не винних дітей у Бучі, Гостомелі, Ірпені, Маріуполі, Харкові, Чернігові та в десятках інших міст та сіл України.

Крається серце, коли до Дубна везуть у домовинах наш «молодий цвіт» - захисників Вітчизни, що загинули в боях з дикою російською ордою. Все це відбувається також і з «благословення» так званого патріарха Московського Кіріла «Гундяєва». Це попри численні випадки руйнувань храмів цієї конфесії від російських обстрілів, загибелі священиків та вірян від рук російських агресорів.

Щось не чути благань «патріарха» до військового злочинця владіміра путіна про припинення вогню, не чути від нього молитов за український народ, а навпаки – він освячує це беззаконня.

То хіба можна вважати своїм керівником і духовним пастирем особу, що виправдовує нелюдські злочини? – йдеться у зверненні депутатів до жителів Дубна, пише видання РадіоТрек.

«ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ДУХОВЕНСТВО ТА ПАРАФІЯН УПЦ ВІДКИНУТИ ЧВАРИ І ОБ‘ЄДНАТИСЬ НАВКОЛО ПЦУ, ПРАВОНАСТУПНИЦІ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ», – ЙДЕТЬСЯ У ЗВЕРНЕННІ.

У прийнятому на сесії рішенні депутати зазначили усі парафії УПЦ на території Дубенщини, які конче мають змінити канонічне підпорядкування:

”СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ПАРАФІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ, СВЯТО-ІЛЛІНСЬКОЇ ПАРАФІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ, СВЯТО-ГЕОРГІЄВСЬКОЇ ПАРАФІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ, ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ ДУБЕНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ, ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ, АРХАНГЕЛО-ГАВРИЇЛІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ”.

На виконання рішення Дубенської міської ради народні обранці відвели парафіянам та духовенству УПЦ один місяць. Докладну інструкцію, як вони це бачать подали внизу документа:

- загальними зборами релігійних громад ухвалити рішення про зміну канонічної підлеглості з Української Православної Церкви (Московський патріархат) на Православну Церкву України чи інших християнських церков, які наслідують українську позицію;

- внести до своїх статутів (положень) відповідні зміни та подати їх на реєстрацію у встановленому законодавством порядку”.


Коментарі:
Більше новин по темі: