Митрополит Лонгін, який вийшов із поліції з кримінальною підзорою, заявив, що поки буде "на свободі і буде служити". Присутні прихожани влаштували штовханину (ВІДЕО)

Після виходу із Чернівецького районного управління Нацполіції на імпровізованому мітингу перед своїми прихожанами митрополит Лонгін (Михайло Жар) сказав, що він поки буде служити і буде на свободі, проводитиме службу у церкві і попросив всіх присутніх “тихенько розійтися”.

Нагадаємо, сьогодні Служба безпеки України та Національна поліція викрили настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської Єпархії УПЦ (МП) на розпалюванні міжрелігійної ворожнечі та вручили йому кримінальну підозру. Мова йде про митрополита Лонгіна (Михайла Жара).

Як зазначає пресслужба СБУ, під час літургій він зневажливо висловлювався щодо Православної Церкви України, називаючи її «церквою антихриста» і «сатанинською».

Тим самим він ображав релігійні почуття вірян і провокував загострення внутрішньої обстановки в регіоні.

Ініційована СБУ лінгвістична експертиза підтвердила факти злочинної діяльності клірика.

За матеріалами Служби безпеки, фігуранту повідомлено про підозру за ч.1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва окружної прокуратури. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації