Московські попи видали "Патріарший календар РПЦ", де ще раз засвітили всю свою мережу в Україні

Московські попи випустили «Патріарший календар» - офіційне видання РПЦ, де всі діючі єпископи тієї структури, яка себе називає «незалежною УПЦ» - описані саме як архієреї Московського Патріархату. Чи хтось із них ПИСЬМОВО І ОФІЦІЙНО заперечив/заперечить свою приналежність до МП?

Про це у Фейсбук повідомив керуючий Білоцерківською єпархіяєю ПЦУ, заступник Голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ Євстратій Зоря, опублікувавши світлини з альбому московського патріархату в Україні.

“І зверніть увагу - ані митрополита Симеона (Шостацького), ані митрополита Олександра (Драбинка), які раніше були архієреями МП - НЕМАЄ в календарі. Бо вони, на відміну від тих, чиї фото нижче можна бачити, РЕАЛЬНО розірвали свою підлеглість Моспатріархії”, - паписав Євстратій Зоря.

Нагадаємо, вчора СБУ оголосила главу так званої "РПЦ" Кіріла Гундяєва в розшук за ведення агресивної війни проти України

За даними СБУ, 77-річний Гундяєв, відомий як патріарх Московський, зник з місця свого перебування в Москві 11 листопада цього року.

На нього порушено справи за статтями Кримінального кодексу України про посягання на територіальну цілісність України, а також за ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій (СТ.110 Ч.3 N4360203 СТ.437 Ч.2).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації