Московські попи починають погрожувати редакторові БукІнфо "війною"

ПОПИЗДУВАЛИМУХИЗВІКОН

Секретар РПЦ-шної єпархії на Буковині Микита Сторожук, який став героєм одної з публікацій ( читайте тут: Напередодні війни Чернівецько-Буковинська єпархія приймала в гостях рашистського пропагандиста і "врага нацистов" Сергія Мудрова. Йшла мова і про Осачука) порталу БукІнфо, погрожує мені війною.

В той час, коли істинно православні християни, а особливо святі отці готуються до чи не найбільшого християнського свята - таїнства Воскресіння Христового, у секретаря буковинської єпархії московської церкви інше в голові - телефонувати керівнику порталу БукІнфо, тобто мені, і наполегливо переконувати в особистій зустрічі. Розмова відбулася приблизно півгодини тому. Я запитав, його чому він переймається не божими справами у цей час, а шукає контакту з журналістом?

Далі такий телефонний діалог:

Микита (вп"яте): - То ми можемо зустрітися?! У мене є інформація для вас і про голову нашої адміністрації.

Редактор БукІнфо: - Який сенс? У мене немає бажання зустрічатися з представником ворожої церкви в Україні. А про голову Чернівецької ОВА я знаю не менше вашого. Мені не потрібно від вас нічого.

- А ви знаєте що про вас кажуть люди?

- Знаю. Я не можу всім подобатися. Тим більше у мене така професія, що журналістські матеріали комусь подобаються, а комусь ні. Це нормально.

- Ви ще всього не знаєте.

- Всього я не можу знати. Якось це переживу.

- А де ваша редакція розташована?

- А для чого вам? Щоб прийти і харкнути, як ви це зробили у редакції "Молодого буковинця"? ))

- То ви мені оголошуєте війну?

- Звідки ви це взяли? Чому ви, нібито ж священик, так маніпулюєте? Я вам сказав, що у мене немає жодного бажання зустрічатися з представником ворожої до української держави церкви. От коли ви одумаєтеся, покаєтеся і станете священиком Православної церкви України, тоді, можливо і зустрінемося. Я особисто вас не знаю. Може ви й нормальна людина. Бог же все бачить і судить по ділах їхніх.

- Ну тоді знайте, що я оголошую вам війну...

Знаєте, цей діалог ще раз переконав мене в тому, що так звана РПЦвУ - наскрізь ворожа структура. А погрози від московського попа - це, звичайно, робить мені честі. Але хто знає, що у нього в голові та його фанатиків. Тому офіційно прошу Службу безпеки України рахувати ці погрози, як пряме перешкоджання моїй професійній діяльності, тим більше у воєнний час і прошу повідомити редацію БукІнфо про прийняті міри.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ,
керівник інформаційного порталу новин БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: