Московська церква на Буковині засекретила дані про кількість хворих батюшок (ДОКУМЕНТ)

ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ? /

«Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священників, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини», – зазначили в УПЦ МП на Буковині

У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП опосередковано визнали, що у них є хворі на коронавірус священники і є такі, що померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити статистику, - пише Главком.

У відповіді на запит видання «Молодий буковинець» у Чернівецько-буковинській єпархії УПЦ МП зазначили: «Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священників, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини свого життя».

У місцевій єпархії Православної церкви України також не надали інформацію про хворих на Covid_19. Проте настоятель храму Преподобної Параскеви Сербської отець Микола Семелюк повідомив, що серед священників їхньої церкви хворих на коронавірус немає.

У департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА повідомили, що відомство не в компетенції надавати інформацію щодо кількості хворих священників.Відповідь департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА

Радниця голови Чернівецької ОДА Марія Жиряда, що вони такою статистикою не володіють. Зокрема, зазначила, що чиновники збирають статистику за професіями виключно у розрізі медичних працівників.


Більше новин по темі:
Коментарі: