І молитвою, й добрими справами: представники релігійних конфесій на Буковині домовлялись, як спільно допомагатимуть постраждалим від війни

Провели чергове засідання ради Церков і релігійних організацій при Чернівецькій обласній військовій адміністрації. Під час засідання затвердили регламент ради та обговорили питання діяльності. Йшлося про зміни етноконфесійного ландшафту України під час війни, роль церков у гуманітарній місії, соціальну підтримку населення та ЗСУ релігійними організаціями, співпрацю Державної служби України з етнополітики та свободи совісті і релігійних організацій в умовах воєнного стану.

Про це повідомив голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Також до ради Церков і релігійних організацій при Чернівецькій обласній військовій адміністрації прийняли керівника релігійної організації «Релігійна громада мусульман м.Чернівці» Фархада Яхяєва.

Рада Церков та релігійних організацій - це платформа для діалогу, обміну думками, взаємодії релігійних організацій на теренах області, об’єднання зусиль у допомозі постраждалим від війни українцям, які зараз проживають на Буковині, підтримці наших захисників.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації