Храм ПЦУ віддав 100 тисяч грн, які збирали на ремонт церкви, на купівлю FPV-дронів для ЗСУ

Сільська парафія місцевого храму ПЦУ в селі Білозірка на Тернопільщині віддала 100 тисяч грн, які збирали на ремонт церкви, на купівлю FPV-дронів для ЗСУ.

«Церква завжди займала провідне місце в житті багатьох. Церква - місце палких і щирих молитов, чистосердечної сповіді й покаяння. Місце , де відкриваються душі схиляючись перед Всевишнім . Місце , де так часто відбувається переоцінка цінностей й переосмислення сьогодення. Саме так і сталося світлого недільного дня в церкві Святого Архистратига Михаїла , що знаходиться в селі Білозірка , на Лановеччині.

Прихожани, які довгий період збирали кошти на ремонт церкви, вирішують …вкотре підтримати військових на передовій і передати ці кошти на закупівлю дронів fpv. Кажуть - на ремонт, дасть Бог, ще зберемо.

Кажуть - нашим хлопцям на фронті це необхідніше! Прихожани, які довгий період збирали кошти на ремонт церкви, вирішують вкотре підтримати військових на передовій… Кажуть — нашим хлопцям на фронті це необхідніше!» — повідомила у Фейсбук волонтерка Богдана Барва.

“100 тисяч грн, які може й не кардинально, та таки змінять ситуацію на фронті у нашу користь, збережуть життя наших бійців та додадуть ще трохи можливостей знешкодити загарбника”, – зазначила волонтерка.

Гарний приклад для настоятелів наших буковинських храмів...


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації