До криміналу притягнули московського попа, який на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: вирок виявився смішним

Настоятеля храму УПЦ МП на честь святого великомученика Дмитрія і Гавриїла в селі Ванчиківці на Буковині визнано винним в організації незаконного переправлення громадян України через державний кордон під час воєнного стану.

Про це повідомляє molbuk.ua з посиланням на вирок Октябрського районного суду Полтави від 29 травня.

Влітку 2022 року батюшка та ще двоє осіб розробили план із переправки громадян через держкордон поза визначеними пунктами пропуску за винагороду. Роль священнослужителя зводилася до того, що він зустрічав охочих осіб та забезпечував тимчасове проживання у Чернівецькій області, беручи за це мзду.

У липні минулого року пособник попа знайшов двох клієнтів у Полтаві, які виявили бажання виїхати з України. Також правопорушник висунув вимогу: кожен з них повинен надати $3,2 тис. хабаря.

На початку вересня ще один співучасник зустрів полтавчан у місті Новоселиця Чернівецької області, де заселив до місцевого мотелю. Передача винагороди відбулася у тому ж номері, правоохоронці затримали вимагачів "на гарячому".

Настоятель храму УПЦ МП пішов на угоду про визнання винуватості. Згідно з нею, священик визнав себе винним і погодився на покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, які замінено на рік іспитового терміну.

Феміда затвердила цю угоду. Крім цього, московський піп заплатить 3 тис. грн за проведену експертизу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації