До Чернівців привезли Вифлеємський вогонь миру

До Чернівців привезли Вифлеємський вогонь миру. Його доставили з Києва поїздом до залізничного вокзалу у Чернівцях. Тепер пластуни поширюватимуть вогонь серед жителів області.

Про це Суспільному розповіла координаторка Вифлеємського вогню в Чернівцях Галина Стаднікова.

Пластуни передадуть вогонь у громади області, міську раду, обласну адміністрацію, лікарні та дитячі будинки. Після 19 грудня вогонь доставлять до церков — звідти його зможуть взяти віряни. Також пластуни планують розгорнути Різдвяну шопку у Чернівцях та роздавати вогонь усім охочим.

"Вогонь — це як символ тепла, символ єднання. Ви можете від цієї свічки запалити іншу і вона буде символізувати вогонь з Вифлеєму. Суть акції в тому, щоб ділитись теплом і добром", — розповіла Галина Стаднікова.

У Чернівці доставили Вифлеємський вогонь миру
Передача Вифлеємського вогню. Фото: Суспільне Чернівці

Цьогоріч українські скаути отримали вогонь на пунктах пропуску на кордонах з Польщею та Словаччиною від дружніх скаутських організацій. Згодом його передали провідникам, які доставили до залізничних вокзалів різних областей України. "Укрзалізниця" до акції передачі вогню минулого року долучилася вперше.

У Чернівці доставили Вифлеємський вогонь миру
Поїзд, яким прибув Вифлеємський вогонь. Фото: Суспільне Чернівці
У Чернівці доставили Вифлеємський вогонь миру
Вифлеєємський вогонь миру. Фото: Суспільне Чернівці

Що відомо

  • 11 грудня до Києва з Австрії прибув Вифлеємський вогонь миру. Щороку австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі та везуть його літаком до Австрії. Далі естафету передають сусіднім країнам.
  • Вифлеємський Вогонь Миру — це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.
  • Пласт — українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.


DIM RIA
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації