Депутати Берегометської селищної ради дали 10 днів релігійним громадам Московського патріархату на перехід до ПЦУ

Депутати Берегометської селищної ради на сьогоднішньому засідані прийняли радикальне рішення щодо діяльності приходів УПЦ МП на території своєї громади, давши 10 днів релігійним громадам Московського патріархату на перехід до Православної церкви України (ПЦУ).

У звязку з цим створено робочу групу з питань організації та діяльності Української Православної Церкви на території Берегометської територіальної громади, яку очолив селищний голова Сергій Боднарюк.

Робочій групі доручено провести роз’яснювальну роботу з релігійними громадами і священнослужителями Української Православної Церкви московського патріархату та рекомендувати їм впродовж 10-ти днів вжити заходів щодо зміни канонічної належності та переходу до Православної церкви України.

Церковим громадам Української Православної Церкви (МП) необхідно буде повідомити Берегометську селищну раду про дату, час і місце проведення церкових зборів та письмово повідомити селищну раду про хід ра результати прийнятого рішення щодо змін канонічної належності в строк до 15 червня 2022 року.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації