9 лютого на Буковині митрополит Епіфаній особисто представить керуючого Чернівецько-Буковинської єпархією ПЦУ єпископа Феогноста

В пʼятницю 9 лютого об 11.00 в храмі преподобної Параскеви Сербської у Чернівцях Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнішим митрополитом Єпіфанієм відбудеться представлення керуючого Чернівецько - Буковинської єпархією преосвященнішого Феогноста. Духовество та мирян обʼєднанної єпархії просять прибути до храму для зустрічі Блаженнішого Єпіфанія і спільної молитви на 10.30 ранку.

Про це повідомляє Фейсбук-сторінка Буковинський дзвін ПЦУ.

Після спільної молитви та представлення керуючого єпархією у приміщенні обласної філармонії за участі керівництва області, духовенства та мирян обʼєднаної Чернівецько - Буковинської єпархії відбудуться збори.

Нагадаємо, 2 лютого Священний Синод ПЦУ об’єднав у Чернівецькій області три паралельні єпархіальні структури УПЦ в одну єпархію.

Синод вирішив об’єднати Чернівецько-Кіцманську єпархію ПЦУ та Чернівецько-Хотинську єпархію ПЦУ з Чернівецькою єпархією ПЦУ в єдину Чернівецьку єпархію ПЦУ.

Зазначається, що таким чином, врахували позицію більшості духовенства Православної Церкви України на Буковині щодо необхідності об’єднання. На вакантну Чернівецьку кафедру був обраний єпископ Феогност (Бодоряк), колишній вікарій Івано-Франківсько-Галицької єпархії, пише МБ.

На вакантну Чернівецьку кафедру обранли єпископа Феогноста (Бодоряка), колишнього вікарія Івано-Франківсько-Галицької єпархії

Преосвященний Герман (Семанчук), який керував Чернівецько-Хотинською єпархією, був обраний архієпископом Кам’янець-Подільським і Новоушицьким.

Синод ухвалив призначити Преосвященного Онуфрія (Хаврука) титулярним архієпископом Кіцманським, настоятелем собору Різдва Христового в м. Чернівці.

У листопаді 2023 року Митрополиту Чернівецький та Буковинський Православної Церкви України Данило залишив свою посаду.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації