"Знищуйте вірус, а не підприємців": під Радою протестують проти карантину і фіскалізації ФОПів. У Раді не вистачило голосів, щоб відмінити карантин вихідного дня (ФОТО + ВІДЕО)

ПРОТЕСТ /

Сьогодні, 17 листопада, під будівлею Верховної Ради відбувається акція протесту підприємців. Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

Під будівлею Верховної Ради в центрі Києва триває акція протесту малих підприємців "Право на працю!". Мітингувальники вимагають скасувати карантинні обмеження для малого і мікробізнесу, а також прийняти законопроєкти №3853-1 (2), 3993 щодо скасування фіскалізації. Організатор акції - SaveФОП.

У Верховній Раді не вистачило голосів, аби підтримали проєкт постанови № 4381 щодо рекомендації уряду скасувати карантин вихідного дня.

Відповідний документ винесли на голосування 17 листопада. Мовиться про проєкт постанови про рішення Кабміну щодо посилення протиепідемічних заходів від 11 листопада. Про це повідомляє 24 канал. У цілому за проєкт постанови проголосували 149 народний обранців. А це не достатньо для його ухвалення.

Крім того, проти висловилися 9 парламентарів. Не голосували 55 осіб, утримався 141 нардеп. Участь у голосуванні взяли 354 народних обранці.

Під час обговорення документу нардепи наголошували, що карантин вихідного дня – абсолютно нерозумне та необдумане рішення з боку Кабміну. І через такий крок серйозно постраждав середній і малий бізнес. А це удар по економіці України. Тому Рада рекомендувала уряду переглянути запроваджені заходи.

Постанову про рекомендацію скасувати карантин вихідного дня уряду зареєстрували у Раді напередодні, 16 листопада. Відбулося це під керівництвом заступниці голови парламенту Олени Кондратюк, яка тимчасово виконує обов’язки спікера, та під керівництвом усіх фракцій і груп.

За словами Кондратюк, уряд вдався до неоднозначних рішень, які поставили багатьох громадян у безвихідне становище. Водночас вона закликала місцеві органи влади та самоврядування відповідально ставитися до запровадження карантинних заходів, адже "сама конфронтація центру та регіонів є абсолютно руйнівною для держави".

Фото і відео: Олег Богачук, Цензор.НЕТ


Коментарі:
Більше новин по темі: