У Мамаївцях пройшли стихійні збори мешканців ОТГ з приводу антиконституційного підвищення цін на газ та його транспортування (ФОТО)

ПРОТЕСТ /

На адресу БукІнфо надійшлов лист від одного з мешканців села Мамаївці Кіцманського району, який повідомив про те. що вчора біля сільради відбулися стихійні збори мешканців ОТГ з приводу "антиконституційного незаконного підвищення цін на газ та його транспортування до осель".

Незважаючи на те, що згідно Конституції газ належить народу України а внутрішні газові мережі прокладалися за кошти споживачів - приватні газові компанії шляхом обману та при допомозі державних органів - НКРЕ КП та Кабінету Міністрів України безпричинно та непрозоро підняли ціни на вартість та доставку газу.

На акції ухвалено звернення до Президента та Кабінету Міністрів з вимогою розпустити антинародний орган НКРЕ КП та переглянути нормативні акти, котрі забезпечують об'єктивну вартість газу та його транспортування до осель.

Зібрано кілька сотень підписів та проведено попереджувальну акцію протесту - тимчасове перекриття міжнародної дороги М-19 на пішохідному переході в с. Мамаївці .

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Мамаївська ОТГ (@mamayivskaotg)

Нові тарифи на доставку газу в Чернівецькій області є одними з найвищих в Україні.

Нацкомісія, що регулює сфери енергетики і комунальних послуг, опублікувала нові тарифи на розподіл газу.

Тарифи вказані без урахування податку на додану вартість 20%.

Зокрема, тариф на доставку газу в Чернівецькій області від АТ "Чернівцігаз" з 1 січня 2021 року становить 2,30 за 1 куб м на місяць (без ПДВ).


Коментарі:
Більше новин по темі: