У Чернівцях понад 100 рестораторів пікетують ОДА через карантинні обмеження. Лікарі обурюються і кажуть, що місць в реанімаціях немає навіть "для блатних" (ФОТО)

ВІРУС НЕ РЕАГУЄ НА ПРОТЕСТ /

У Чернівцях понад сотня місцевих підприємців, рестораторів та представників сфери громадського харчування зібралися під приміщенням обласної державної адміністрації на акцію протесту проти карантинних обмежень.

Як передає molbuk.ua з місця події, учасники акції долучилися до всеукраїнського протесту рестораторів, які сьогодні мітингують в різних містах.

Учасники протесту стоять під ОДА, тримаючи в руках плакати із написами: "Працювати не злочин", "Заплатіть за нас кредит", "Нема роботи – нема податків", "Нас мільйони! Дайте працювати" тощо.

Пікетувальники хочуть висунути владі такі вимоги: скасування всіх обмежень у роботі ресторанів; грошова компенсація кожному працівникові, який утратив роботу за час карантину; грошова компенсація кожному бізнесу, який утратив прибуток за час карантину; скасування неадекватних обмежень і повернення до європейських санітарних норм; скасування незаконних перевірок та оглядів; зменшення ставки ПДВ до 7%; недопущення підвищення тарифів на електроенергію; легалізація чайових для офіціантів; доступність до пільгового кредитування малого ресторанного бізнесу; консультація та погодження майбутніх обмежень із галузевими об'єднаннями.

За словами учасниці акції чернівчанки Алли, люди втомилися від безгрошів'я.

"Ми хочемо працювати, а нам не дають! Ми забезпечуємо своїх клієнтів антисептиками, створили умови для безпечної дистанції? То чого нас закривають? Ми вимагаємо, щоби ресторанам повернули нормальний режим роботи", - каже жінка.

«Заплатіть за нас кредит»: у Чернівцях понад 100 рестораторів пікетують ОДА через карантинні обмеження

Тим часом, лікар-анестезіолог Чернівецької обласної клінічної лікарні Андрій Аносов емоційно звернувся до буковинців через загострення ситуації із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це він написав на власній сторінці у Facebook, інформує МБ.

"Як же дістали тупаки і маніпулятори. Від часу залежить! Чим пізніше час, тим більше у відвідувачів ресторанів "градус", менше страху і можливості для контролю! Вихідні - теж. Більшість людей у будні ходять сталими маршрутами і контактують з тими ж самими людьми. В вихідні непередбачено проконтактували і понесли заразу звичним маршрутом. Схаменіться вже! Наразі вільних місць в обласній реанімації Чернівців немає. Взагалі, навіть для "блатних", – повідомив медик.

Раніше повідомлялося, що з понеділка, 9 листопада у Чернівецькій області почало діяти нове епідемічне зонування, встановлене урядом, згідно з яким майже вся територія Буковини перебуває у "червоній" карантинній зоні. Згідно з обмеженнями, встановленими обласною комісією з ТЕБ та НС, у "червоній" зоні дозволено приймання відвідувачів ресторанами, барами й кафе з 8:00 до 18:00 за умови допуску не більше 20 відвідувачів (з дотриманням вимоги 10 м. кв. на одну особу).

Фото МБ


Коментарі:
Більше новин по темі: