Студенти київських університетів вийдуть на протест проти Сергія Шкарлета і подарують йому гарбуза

14 лютого о 10:00 під Офісом Президента відбудеться протест Якщо любиш — піди! #ШкарлетГеть. Студенти НаУКМА, КПІ, НАУ, КНУ та інших університетів і студентських організацій вимагають відправити у відставку чинного міністра освіти й науки Сергія Шкарлета та призначити замість нього компетентного фахівця.

Крім цього, студентське самоврядування вже щонайменше 4 університетів звернулося із такою вимогою до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Також студенти офіційно звернулися з цим питанням до комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Сергій Шкарлет неодноразово доводив свою невідповідність посаді, зокрема:

у його наукових роботах було виявлено плагіат;

у його підпорядкуванні знаходяться люди, які пов’язані з режимом Януковича та безпосередньо з Табачником;

він перевищує свої повноваження та не визнавав результати виборів президента НаУКМА;

він підписав контракт на посаду ректора НАУ із Максимом Луцьким, який підпадає під люстрацію за співпрацю з режимом Януковича і не має права очолювати заклад вищої освіти.

Вранці у День святого Валентина студентство подарує міністру замість справжньої валентинки — гарбуз, адже Сергій Шкарлет та українська освіта несумісні.

Протести за відставку Сергія Шкарлети розпочалися після того, як він відмовився визнавати вибори президента (ректора) Києво-Могилянської академії. Згодом після тиску спільноти наказ про нові вибори скасували. Утім через неодноразові скандали з міністром та його заплямовану репутацію, до протестів приєдналися студенти вишів із усієї України. Зокрема крім Києва, акції за відставку Сергія Шкарлета відбулися також в Одесі, Львові та Чернівцях.


Коментарі:
Більше новин по темі: