Спротив українців, в тому числі й в Чернівцях не дозволив "слугам" ще раз зрадити Україну на фронтах Донбасу, - свободівець Мальничук про акцію протесту (ФОТО)

ЗРАДНИКІВ - ДО СУДУ! /

Відчувши спротив громадян по всій Україні, влада Зеленського не посміла піти на "зрадницькі інспектування" українських військових позицій спільно з сепаратистами ОРДЛО... Позитивною та важливою з цього приводу стала за підтримки свободівців перша попереджувальна акція 10 вересня з 13.00 в Чернівцях, адже була проведена до означених напередодні зрадницьких дій влади Президента Зеленського, з спільного інспектування українських військових позиційна на передовій фронту.

Вже на вечірньому Віче, проведення якого анонсували на попереджувальній громадській акції "Зраду України не допустимо!", після молебню за тими, хто віддав своє життя за Україну на фронтах російсько-української війни на Донбасі, виступаючі з засторогою означили недопустимість подібних зрадницьких дій теперішньої влади Зеленського, адже це може призвести до втрати державності та повного розвалу України, - написав на своїй сторінці у Фейсбук очільник буковинських свободівців Віталій Мельничук.

Як представник ВО "Свобода" у своєму виступі зазначив, що Президент Зеленський після приходу до влади дуже швидко почав повторювати помилки Януковича, які у 2013 році призвели до Майдану та події Революції Гідності змели режим Януковича.

Подібними заграваннями з кремлем та зрадницькими діями намагаючись зганьбити українське військо, Зеленський розхитує фундамент української державності. Непрофесійна, зрадницька влада "слуг.." нічого не вміє : не зуміла підготуватися до ефективної протидії коронавірусу, не займалась подоланням корупції в державнирх органах, не проводила належним чином реформування різних галузей державного механізму, допускає небезпечні дії антиукраїнських сил в середині держави, допускає представників п'ятої колони кремля до участі в місцевих виборах.

А такими зрадницькими діями на фронтах Донбасу, коли погоджується на спільні дії з сепаратистами ОРДЛО вже на всіх рівнях знищує українську державу.

Цьому всьому українське суспільство має дати оцінку вже на теперішніх місцевих виборах і 25 жовтня ці "слуги окупанта" мають відчути справжнє ставлення виборців до таких небезпечних та злочинних дій.


Коментарі:
Більше новин по темі: