Протест малих підприємців: біля Верховної Ради гримлять вибухи. Є перші потерпілі. Рада провалила голосування

У зв’язку з акцією протесту біля Верховної Ради України працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу несуть службу у посиленому режимі. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

За даними правоохоронців, під час заходу окремі його учасники почали блокувати підходити до Верховної Ради й кидати піротехнічні засоби. Внаслідок вибуху петарди травмувалася жінка-учасниця акції. Зараз лікарі надають потерпілій необхідну медичну допомогу на місці.

Поліцейські проводять превентивну роботу з учасниками заходу та закликають мітингувальників дотримуватися заявленого мирного формату проведення акції.

«Наголошуємо, поліцейські негайно реагуватимуть на будь-які правопорушення та притягуватимуть винних до відповідальності. Відтак, звертаємося до організаторів та учасників акції не вдаватися до провокацій, не порушувати громадський порядок та проводити заплановані заходи у відповідності до вимог чинного законодавства», – йдеться в повідомленні поліції.

Як повідомлялося, біля будівлі парламенту сталися сутички між учасниками акції протесту ФОПів і правоохоронцями. Під час протидії правоохоронці винесли одного з найактивніших протестувальників за руки і ноги.

Відтермінування касових апаратів не буде: Рада провалила голосування

Нагадаємо, 17 грудня під будівлею Верховної Ради України знову зібралися підприємці. ФОПи з усієї України вимагають скасувати обов'язкове введення касових апаратів для малого бізнесу.

Фото: Укрінформ

Верховна Рада не змогла зібрати більшість депутатів необхідну для ухвалення законопроєкту щодо відтермінування строків розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку № 6376. 17 грудня зранку спікер Руслан Стефанчук підписав розпорядження про позачергового пленарного засідання заради розгляду цього питання.

Як відомо, 17 грудня – останній пленарний день роботи Верховної Ради у 2021 році. Напередодні, 15 та 16 грудня в парламенті збирали голоси за проведення позачергового засідання на якому планували розглянути одне питання – проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відтермінування строків розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку)» (реєстр. № 6376).

За регламентом, позачергове засідання призначає голова Верховної Ради на вимогу 155 народних депутатів. Станом на ранок 17 грудня, 155 підписів було зібрано, а спікер підписав відповідне розпорядження. Але за фактом на позачергове засідання зібралися близько 100 депутатів.

У проєкті закону автори пропонували відтермінувати обов'язковість касових апаратів ще на рік – до початку 2023 року.

Це мало поширюватиметься на тих платників єдиного податку 2-4 груп, річні доходи яких не перевищує 220 розмірів мінімальної зарплати (зараз це 1,3 млн грн). Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/vidterminuvannya-kasovih-aparativ-ne-bude-rada-provalila-golosuvannya--807528.html


Коментарі:
Більше новин по темі: