Продан підставляє Осачука? Чернівецька міськрада планує подати в суд на Кабмін через внесення міста в червону зону карантину

ХТО КОМУ ПРОДАН? /

Чернівецька міська рада планує подати в суд на Кабінет міністрів з вимогою скасувати встановлення в місті червоної зони карантину.

У середу, 9 вересня, жителі Чернівців вийшли на мітинг «Ні дистанційному навчанню!». Люди закликають владу дозволити відкрити школи та дитсадки.

За словами секретаря міської ради Василя Продана, для них важливо захистити директорів і вчителів «від тиску центральної влади та поліції».

«Вони дійсно бояться накладення штрафів - 17 тис. або 34 тис. Тому я думаю, що нам всім обов'язково їх треба підтримати», - сказав він.

За інформацією МБ в Чернівцях на мітинг проти дистанційного навчання прийшли 150 осіб.

«Ми прийшли відстояти право наших дітей вчитися в школах. Тому що нам зробили неможливі умови для навчання. У мене четверо дітей, кожен в окремій кімнаті. Діти закриті від суспільства. Фізично для них це недобре», - сказала одна з учасниць мітингу.

Не пройшла поза увагою ця ситуація у колишнього голови Чернівецької ОДА, екс-голови обласної організації "Руху нових сил" Романа Ванзуряка, який прокоментував демарш секретаря міської ради Василя Продана на своїй сторінці у Фейсбук:

Нагадаємо, під час мітингу до протестувальників вийшов голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук і заявив, що запропонував прем'єр-міністру Денису Шмигалю пом'якшити карантин у місті.

«Ми повинні знайти форму, в якій мають працювати спортивні школи, спортивні центри - там, де люди піклуються про своє здоров'я і зміцнюють його. Але в тому числі говорили і про навчальні заклади», - сказав Осачук. Під час виступу голови області один з протестувальників спробував відібрати у нього мікрофон. В результаті Осачук спересердя повернувся в будівлю ОДА.

Раніше Кабінет міністрів України оновив розподіл областей відповідно до кольорових зон карантину.

Чернівці потрапили в червону зону карантину через ситуацію з поширенням коронавірусу.

Нагадаємо, що Чернівецька область є одним з лідерів за кількістю підтверджених випадків COVID-19. Станом на середу, 9 вересня, там заразилися 11581 осіб.


Коментарі:
Більше новин по темі: