Під Чернівецькою ОДА пікетували "одного з найкращих": Аваков побачив і пообіцяв відвідати Новодністровськ

ОДНА НАДІЯ НА АВАКОВА І СПЕЦНАЗ? /

У Чернівцях кілька груп мешканців влаштували пікет під стінами обласної державної адміністрації, де сьогодні перебувають три міністри. Як повідомляє molbuk.ua, люди з плакатами оточили міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Серед учасників акції протесту – жителі Сокирянського району і міста Новодністровськ, які висловлюють обурення через затверджений новий перспективний план Буковини. Люди стоять із плакатами "Ломачинці – з Новодністровськом", "Наші діти – наше майбутнє". Аваков вислухав скарги пікетувальників та пообіцяв їм відвідати Новодністровськ.

Аваков сказав мешканцям, що у Чернівецькій ОДА сьогодні міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов поспілкувався з представниками чотирьох громад.

"Завтра ми зберемося у Києві. Буде міністр Чернишов, який у нас займається цим питанням. Будемо шукати юридичний механізм. Він юрист, і каже, що є такі можливості", – сказав глава МВС.

Водночас він сказав, що ситуація з Новодністровською ОТГ є "більш-менш" зрозумілою.

"Це питання обговорювалося, треба знайти технічний шлях", – повідомив Аваков.

Міністр додав, що кожна громада має висунути одного представника, який буде безпосередньо комунікувати з урядом.

"Ми 20 хвилин тому мали з президентом селекторну нараду. Ми сказали, що є таке питання, що люди прийшли...", – сказав глава МВС.

"Я сам на нашій нараді сказав, що Новодністровськ буде на контролі. Ми приїдемо до вас. Ми візьмемо виконувача обов’язків міністра енергетики, я приїду, може і ще хтось приїде. І ми на місці розглянемо, добро?", – пообіцяв Арсен Аваков.

Інша група людей висловлює обурення через ліквідацію дитячого протитуберкульозного санаторію "Садгора" у Чернівцях.

"У нас ситуація з другим етапом медичної реформи трагічна. Половина психіатричних лікарень, туберкульозних санаторіїв – практично все закривається. З цим не погодились, тому, по суті другий етап зупинили негайно. І тепер постановили, щоб заново формувалась підтримка цим закладам медичної сфери", – відповів пікетувальникам міністр.

Також він запропонував кільком представникам санаторію приїхати сьогодні до аеропорту "Чернівці", щоб поспілкуватися із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим щодо цієї ситуації.

"Тут вихід наступний: якщо медики говорять, що потрібно відновити, в адекватному стані, ви підпишете новий договір з НСЗУ, і вас будуть підтримувати, і воно запрацює. В принципі, ми виходимо із того, що туберкульоз – така ж небезпечна хвороба, як і коронавірус", – відповів Аваков.

Раніше повідомлялося, що сьогодні у Чернівцях перебуває цілий "десант" міністрів – глава МВС Арсен Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов і міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.


Більше новин по темі:
Коментарі: