Осачук звернувся до буковинців: "Причин виходити на тарифні протести у вас немає"

РОЗГНІВИЛИ ГОЛОВУ /

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук звернувся до буковинців з проханням не виходити на так звані «тарифні протести». Він вважає, що прохання людей в уряді почули і з лютого знизили ціну на газ. А буковинцям треба грамотно обирати постачальника.

Сьогодні, 22 січня, на Буковині знову перекрили міжнародну та національну траси. Люди тримали плакати із написами: «Газ як повітря, ціна як золото. БАНДУ ГЕТЬ», «Транспортації НІ. Депутати панують, люди бідують».

«Я так само, як і всі, у січні отримав платіжку із височенною ціною на газ. Тож з перших днів 2021 року звертався з цього приводу до Уряду, брав участь у робочих нарадах з Офісом Президента, аби донести до центральних органів влади стурбованість буковинців. Вихід був знайдений – з лютого ціну знижено до 6,99 грн. Нас почули! Тому зараз причин виходити на протести, вимагати чогось більшого, гадаю, немає, - заявив у коментарі ІА АСС Сергій Осачук.

– Наразі м`яч на нашому боці поля. Тепер важливо обрати того постачальника газу, ціна якого вам підходить. Адже в нас немає монопольного постачальника газу в Україні. Є десятки компаній, які це здійснюють». Сергій Осачук також закликав серйозніше ставитися до пропозиції платити за зимовий газ влітку.

«Нам пропонували заплатити за зимовий газ у липні-серпні, коли ціна була 5 грн. Але тоді ми серйозно цю пропозицію не розглядали, а тепер були вражені різким стрибком ціни, - зазначив голова ОДА. – Раджу не нехтувати такою пропозицією».


Коментарі:
Більше новин по темі: