Клічук вийшов до людей, що пікетують Чернівецьку міськраду

ТАКІ РЕАЛІЇ /

Міський голова Чернівців Роман Клічук вийшов до групи мешканців міста, які влаштували акцію протесту під приміщенням Чернівецької міськради.

Як передає molbuk.ua, посадовець висловив свою підтримку учасникам пікету, заявивши, що Чернівецька міськрада сьогодні буде ухвалювати відповідні звернення до уряду та президента.

Окрім того, міському голові запропонували створити і проголосувати на сесії проект рішення щодо повернення газових мереж у власність територіальної громади міста Чернівців.

"Якщо це законно, то я підтримую це", – сказав Клічук.

Водночас один з учасників пікету запропонував Клічуку, щоб юридичне управління негайно розробило відповідний проект рішення, який би депутати розглянули на сьогоднішній сесії міськради. Чоловік каже, що міськрада має ухвалити це рішення, "щоб люди не перекривали дороги".

На це Клічук відповів, що такі проекти рішення "не готуються за 15 хвилин".

"Воно не зробиться на сьогоднішню сесію. Воно буде на наступну сесію. А наступна сесія буде 28-го числа. Воно має пройти комісію, воно так не відбувається", – сказав Клічук.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях понад 100 місцевих мешканців влаштували акцію протесту проти локдауну та підняття тарифів на газ.

Фото МБ


Коментарі:
Більше новин по темі: