Кіцманчани вийшли на пікет проти руху через місто важковагового транспорту

Про те, що в Кіцмані потрібно збудувати об’їзну дорогу, говориться не один десяток років. Це потрібно, щоб транзитний і великоваговий транспорт міг об’їхати головну вулицю міста і розвантажити Кіцмань від цілодобового інтенсивного руху автомобілів.

Як повідомляє онлайн-видання Кіцмань-City, 28 липня група жителів Кіцманя зібралися в центрі міста, щоб вкотре привернути увагу до існуючої проблеми: «Зараз почали капітально ремонтувати трасу міжнародного значення М-19 ні ділянці від Мамаївців і рухаються в бік Кіцманя. Але про об’їзну дорогу, які почали будувати ще у 80-х роках і далі підготовчих робіт справа досі не пішла, забули, — каже кіцманчанин Орест Македон. — Десятки разів про потребу в цій дорозі говорили на нарадах різного рівня, писалися звернення ще від Кіцманської райради, ми збирали підписи жителів вулиці Незалежності, у яких тріскаються і руйнуються хати, але держава не виділяє кошти на будівництво об’їзної. Тому ми зібрали сьогодні, щоб знову нагадати про важливу проблему».

Фото: Кіцмань-City
Фото: Кіцмань-City
Фото: Кіцмань-City
Фото: Кіцмань-City

Люди з плакатами сфотографувалися біля кількох історичних будівель, які розміщені за кілька метрів від дороги і мають тріщини, адже не розраховані витримувати постійні коливання біля завантаженої траси.

На 10 серпня у Кіцманській міській раді заплановано провести громадські слухання на тему зменшення навантаження на автодорогу міжнародного значення М-19 у м.Кіцмань.

Тож жителі громади, які підтримують будівництво об’їзної, і які вважають, що насамперед потрібно відремонтувати існуючі дороги, які у жахливому стані, йдеться у повідомленні сайту.


Коментарі:
Більше новин по темі: