"Голодний карантин": під тиском протестуючих Маковецька терміново скликає позачергову сесію Чернівецької облради

ЖИВОТВОРЯЩІ ВИБОРИ... /

Виконувачка обов’язків голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька заявила, що терміново скликає позачергову сесію обласної ради у зв’язку з мирною акцією протесту "Голодний карантин", яка сьогодні перемістилась від стін міської ради до приміщення ОДА.

Про це чиновниця написала на власній сторінці у Facebook, - іформує МБ.

"Почувши протестувальників, які зібрались на мирну акцію під стінами Чернівецької облради, з вимогою скликати позачергову сесію, що до звернень до Президента та Кабміну про умови карантину в Чернівецькій області, терміново скликаю 39 позачергову сесію облради", – написала Маковецька.

У оприлюдненому чиновницею розпорядженні вказано, що Чернівецька обласна рада має намір розглянути питання про звернення до президента України Володимира Зеленського та головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка щодо ситуації з роботою підприємців області.

Як відомо, минулого тижня через несприятливу ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби, Чернівці, Кіцманський та Заставнівський райони, згідно з рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС, внесли до "червоної" карантинної зони, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів освіти й ресторанів.

Нагадаємо, сьогодні у Чернівцях приблизно 500 місцевих підприємців, фотографів, музикантів та представників ресторанного бізнесу зібралися під стінами міської ради на акцію протесту "Голодний карантин".

Пізніше міська рада дозволила роботу ринків, торгових комплексів, громадського транспорту, а також шкіл і дитсадків.


Коментарі:
Більше новин по темі: