Чернівецьку ОДА пікетують ветерани правоохоронних органів: вимагають перерахунку пенсій

На мирний мітинг вийшли ветерани правоохоронних органів. Вони вимагають перерахунку пенсій. Під стінами Чернівецької ОДА зібралися ветерани правоохоронних органів на мирний мітинг. Вони вимагають перерахунку пенсії, який належить їм провести, згідно із законом, пише ІА АСС.

«Ми зібралися на акцію протесту представників силових відомств України у зв`язку з тим, що нам не перераховують належним чином пенсії. Враховуючи те, що у системі Міністерства внутрішніх справ відбулося підвищення заробітних плат у рази, то пенсії нам мали би підвищити у 2 рази, - каже один із організаторів акції із Всеукраїнської громадської організації пенсіонерів силових відомств України.

Ми зверталися до Президента, Кабміну, профільних міністрів. Але, на жаль, на сьогодні пенсійний фонд не виконує свої обов`язки – не здійснює перерахунок. Таким чином, не виконують Закону України». «Я маю 45 років держслужби, 25 з яких – на військовій службі. Але ті, хто йдуть на пенсію з військової служби зараз, мають на 40-60% вищі пенсії, ніж ті, які пішли на пенсію у 90-х роках. Це соціальна несправедливість!» - говорить полковник у відставці Ярослав Загарія.

Пікетувальники запрошують на зустріч голову Чернівецької ОДА та обласної ради. Вони хочуть передати чергове звернення до Кабміну та Президента України. Кажуть, якщо влада їх не почує, то готові перекривати дороги.

Фото: Максима Шварцмана, ІА АСС


Коментарі:
Більше новин по темі: