Більше тисячі буковинців пікетують Чернівецьку ОДА, вимагаючи відмінити в області карантин, скликати обласну раду та відправити у відставку Осачука (НАЖИВО)

ПРОТЕСТ /

У ці хвилини понад тисячу буковинців, серед яких переважно підприємці, під стінами Чернівецької ОДА вимагають від керівництва області відмінити на Буковині карантинні обмеження та вимагають негайного скликання обласної ради. Більшість протестувальників перейшли від Ратуші до стін ОДА, де вимагають такого ж рішення від керівництва області про відміну більшості карантинних обмежень. Про це інформує кореспондент БукІнфо.

Протестувальники кричать "Буковина - не зона!", "Осачука у відставку!", "Чуйте людей - не знущайтеся з нас!".

До протестувальників вийшов заступник голови обласної ради Віталій Мельничук, від якого натовп вимагає негайно скликати позачергову сесію обласної ради.

Годину тому більшість депутатів міської ради прийняли рішення про відміну карантинних обмежень у Чернівцях, зокрема, дозволивши роботу ринків, дитячих садочків та громадського транспорту.

Пряма трансляція телеканалу ТВА тут:

За минулу добу в Україні найбільше нових випадків захворювання на COVID-19 було зафіксовано у Чернівецькій, Івано-Франківській, Харківській, Тернопільській, Львівській, Одеській областях та місті Київ.

Про це під час брифінгу у вівторок повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Якщо говорити у розрізі регіонів, то за останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій області – 204, Івано-Франківській області – 179, Харківській області – 173, Тернопільській області – 158, Львівській області – 136, місті Київ – 130 та Одеській області – 112 випадків", - зазначив він.


Коментарі:
Більше новин по темі: