Мороз не витримав і першим привітав Януковича

ПРОГИБАННЯ / Голова Соцпартії Олександр Мороз від імені своїх однопартійців привітав Віктора Януковича "з обранням президентом України". Відповідну заяву Мороза у вівторок поширила прес-служба СПУ. "Януковичу дістається важка спадщина, обумовлена не стільки економічною кризою, як наслідками авантюризму і безвідповідальності в організації державного управління", - заявив він.

На думку Мороза, президентська кампанія "стала закономірним фіналом у грі, на початку якої основні політичні гравці, на догоду власним цілям і амбіціям, діяли поза правилами, цинічно порушуючи норми Конституції". "Прикро, що задля меркантильних інтересів Ющенка та Тимошенко змарновано стільки років для розвитку України", - зазначив він.

Мороз також заявив, що нинішня ситуація підтверджує, що соціалісти "діяли правильно, намагаючись здолати авантюри Ющенка і Тимошенко у 2006 - 2007 рр".

"Практика доводить, що злодійство і брехня не повинні бути інструментами влади. Це інструменти негідні, ненадійні і, в кінцевому результаті, неефективні", - написав він.

 


Українська правда


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації