Микола Томенко: Януковичу буде важко довести свою суспільну легітимність

ПІДСУМКИ ВИБОРІВ / Заступник Голови Верховної Ради України, народний депутат парламентської фракції БЮТ Микола Томенко вважає, що Віктору Януковичу у випадку перемоги на президентських виборах буде важко довести свою суспільну легітимність.

"За найоптимістичнішим екзит-полом за Віктора Януковича не голосує відносна більшість виборців України. Немає цифри 50%, і тому про феєричну перемогу треба забути. Будучи в опозиції, наші опоненти не змогли переконати в своїх ідеях навіть відносну більшість людей. Навіть якщо допустити невелику різницю не на нашу користь, то за Юлію Тимошенко проголосувало 16 областей плюс Київ, тоді як за Віктора Януковича 10 областей плюс Севастополь - тобто всього трохи більше третини областей. Це велика проблема, бо йдеться про велику натяжку щодо суспільної легітимності такого Президента", - заявив Микола Томенко в ефірі 5 каналу.

Микола Томенко також відзначив, що уже зараз зруйновано міф опонентів Юлії Тимошенко про те, що Віктор Янукович переможе з розривом у 15%. "Цей міф зруйнований і, більше того - буде ще один соціологічний зріз, і він покаже результати голосування у період з 19:00 до 20:00", - додав народний депутат.

За його словами, зараз важливо дочекатися результатів голосування в останні дві години волевиявлення, і лише після цього можна буде приймати рішення про подальші дії.

"Усе залежить від того, чи ми зможемо бути впевнені, що вибори відбулися чесно і демократично. Гарантія чесності і демократичності виборів в разі нашої поразки – це визнання нашої поразки. Підтвердження фальсифікацій і зловживань – дати нам можливість в законний спосіб доказувати можливі порушення", - зазначив Микола Томенко. Він звернув увагу на те, що офіційними є результати Центральної виборчої комісії, а не екзит-полів.
 
 
БукІнфо (с)
Джерело: 5 канал
 
Фото Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації