Голова Чернівецької ОДА Володимир Куліш визначився, за кого голосувати, лише сьогодні

Голова Чернівецької ОДА Володимир Куліш проголосував на виборчій дільниці №32 у Чернівцях приблизно о 12.00. За його словами, в родині вже склалася така традиція, що він ходить голосувати сам, а члени сім’ї голосують зовсім на іншій дільниці. За кого голосувати, голова ОДА визначився лише сьогодні. Про це повідомляє ЗІК з посиланням на сайт molbuk.com.

Голова ОДА Володимир Куліш зауважив, що усі виборчі дільниці в Чернівецькій області відкрилися вчасно. За його даними, до списку виборців в області внесено 700 тисяч 498 виборців, а списки виборців стали більш точними.

«В області не сталося ні тих зривів виборів, ні провокацій, які прогнозували учасники виборів напередодні другого туру голосування», – зазначив Володимир Куліш.

Голова ОДА прогнозує зменшення активності виборців, порівняно з першим туром виборів. За його словами, у першому турі в гостях удома на свята було багато заробітчан, які голосували, а зараз вже поїхали на роботу. Тому через це можливе зниження активності. Хоча з іншого боку, на думку голови ОДА, у першому турі було багато кандидатів і було складно визначитися. А зараз є лише два претенденти і виборцям легше визначатися. Тому, можливо на дільниці прийдуть ті, хто не ходив голосувати у першому турі.

 

БукІнфо (с)

Фото: Bukovynaonline.com


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації