Тігіпко не вірить, що переможений визнає свою поразку

ВИБОРИ /Екс-кандидат у президенти Сергій Тігіпко не вірить, що той, хто програє на президентських виборах, визнає перемогу свого конкурента. Про це він сказав в інтерв'ю журналістам у неділю, повідомляє "Інтерфакс-Україна". "Мені здається зараз найголовніше, щоб усе пройшло тихо й спокійно, як у європейських країнах: отримали перші результати - привітали один одного й сказали "давайте працювати далі", - сказав Тігіпко.

Разом із тим він зазначив, що не вірить у реальність такого варіанту.

"На жаль, ми маємо такі команди, які сьогодні готові піти на що завгодно, аби лише утриматися при владі", - додав він.

Також Тігіпко зазначив: якщо новий президент захоче отримати підтримку тих виборців, які голосували за Тігіпка, й запропонує спільну роботу - він буде готовий прийняти таку пропозицію.

"Якщо такої гідної пропозиції не буде, будемо займатися тим, що будемо знаходитися в конструктивній опозиції, і будемо показувати владі, що і яким чином треба робити", - сказав він. При цьому Тігіпко зазначив, що він не має наміру підписуватися під тим, що було сказано кандидатами останнім часом.

Крім того, він висловив думку, що новому президенту важливо провести дострокові парламентські вибори.

"Я думаю, що для президента це найголовніше. Це було б цікаво. Тому що після парламентських виборів президент міг би отримати стабільність у парламенті на 5 років", - сказав Тігіпко після голосування у неділю.

При цьому він зазначив, що знає позицію і Юлії Тимошенко і Віктора Януковича про небажання розпускати парламент. За його словами, дострокові парламентські вибори будуть вигідніші тому кандидату, який прийде у владу.

Водночас, за словами Тігіпка, "далеко не всі депутати, які сьогодні є в парламенті, можуть потрапити в ці списки, і вони будуть тримати за руки (президента)".

"Ось тут проявиться присутність чи відсутність політичної волі у президента. Якщо знову почне слухати людей, які не переживають за країну, які переживають за себе, з цього почнеться дуже різке падіння рейтингу", - вважає Тігіпко. "І вже через 6-9 місяців ми отримаємо нульового президента, який нічого не зможе зробити з цією країною", - припустив він.
 
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації