Турчинов заявив про вбивство на Фанківщині члена виборчкому від БЮТ

Перший віце-прем'єр міністр, керівник виборчого штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявляє, що в Івано-Франківській області виявлено мертвим секретаря дільничної виборчої комісії від БЮТ, який в ніч перед виборами перебував на виборчій дільниці. Про це Турчинов повідомив на брифінгу в неділю в Києві.
Турчинов уточнив, що мова йде про дільничну виборчу комісію № 26 (територіально виборчого округу № 85, село Уніж, Городенківського району). "Ми пов'язуємо смерть Степана Рудника з виборами", - сказав Турчинов.

Як повідомляється, вбивство сталося прямо на виборчій дільниці, в приміщенні сільського клубу.

"Бюлетені (призначені для голосування на цій дільниці) зникли з сейфу, де зберігалися і, ймовірно, перебувають за межами виборчої дільниці", - сказав він. Олександр Турчинов зазначив, що на представників БЮТ на цій дільниці вже неодноразово нападали.

"Зокрема, за кілька днів до виборів невідомі особи побили секретаря цієї дільниці від БЮТ", - сказав Турчинов. Керівник виборчого штабу Юлії Тимошенко вважає, що ці дії спрямовані на залякування виборців і на зрив виборів.

Раніше, в місті Антрацит Луганської області напередодні другого туру виборів президента скоєно напад з використанням вогнепальної зброї на сім'ю керівника міського штабу кандидата на посаду глави держави Юлії Тимошенко Василя Федорова.
 
 
За матерiалами: Інтерфакс-Україна

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації