Арсеній Яценюк: «Настане час, коли я буду думати – пропонувати щось Тимошенко чи Януковичу або ні»

Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк називає політичною технологією усі заяви кандидатів у Президенти України Віктора Януковича і Юлії Тимошенко про його майбутнє працевлаштування. Про це він заявив в інтерв’ю Українській службі BBC.

Відповідаючи на запитання журналіста, як він сприймає заяви Юлії Тимошенко про те, що вона готова запропонувати Арсенію Яценюку керівні посади в Національному банку України чи Раді національної безпеки та оборони, лідер «Фронту Змін» сказав: «Зі мною з цього приводу взагалі нема змісту розмовляти, тому що я заявив свою позицію і я її повторюю кожен раз. Але я розумію, про що йдеться. Це ж політична технологія – це не зі мною розмовляють, це розмовляють із виборцями Яценюка. Їм кажуть: «Подивіться, у вас же такий хороший кандидат. Так склались обставини, що він не став президентом. Але ви віддайте свої голоси мені, і я, можливо, вашого кандидата працевлаштую».

«Я не потребую працевлаштування, - заявив лідер «Фронту Змін». - Настане той час, коли я буду думати – пропонувати щось Тимошенко чи Януковичу або не пропонувати. В мене вже для цього відповідь є».

Арсеній Яценюк зазначив, що з цією позицією він особисто ознайомив і Віктора Януковича, і Юлію Тимошенко.

«Я зустрічався і з Тимошенко, і з Януковичем. Я вже публічно щодо Януковича розказав на «5 каналі». Він навіть не пропонував мені жодні посади, тому що знав мою позицію. Я привітав його, він привітав мене – на цьому ми розійшлися. І я йому чітко сказав: Вікторе Федоровичу, станете президентом, і я думаю, що ви отримаєте повний смак української опозиції, конструктивної. Те саме стосується і Тимошенко», - сказав Арсеній Яценюк. Про це БукІнфо повідомили у прес-службі лідера "Фронту Змін".
 
 
БукІнфо (с)
Фото Сергія Зарайського, УНІАН/БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації