У Тернополі з'явилися агітаційні матеріали, які розказують про маловідомі біографічні штрихи Юлії Тимошенко

ВИБОРИ / Напередодні другого туру виборів в Тернополі з'явилися агітаційні матеріали, що розкривають досі маловідомі широкому колу громадськості подробиці кримінального минулого кандидата на посаду президента України, діючого прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та членів її команди.

Так, зокрема, активісти НГО «Форум демократичних сил» в рамках кампанії «Вона бреше - правда переможе» поширюють серед мешканців обласного центру газету «Гірка правда».

Відомі українські журналісти і політичні експерти на сторінках дванадцятишпальтового видання розкривають факти антидержавної і корупційної політики, яку проводить Тимошенко, перебуваючи на посаді прем'єра, і кримінальні історії, учасниками яких є наближені члени команди «Леді Ю».

Зокрема, в газеті опубліковані уривки з книги Дмитра Чобіта «Макуха або штрихи до політичного портрета», що ілюструють нові факти, що підтверджують пряму причетність колишнього керівника фінансово-промислової корпорації «Єдині енергетичні системи України» Юлії Тимошенко до справи екс-прем'єра Павла Лазаренко по звинуваченню в корупції. А також, що підтверджують зловживання службовим положенням Юлією Володимирівною, зокрема, припинення кримінальних справ проти Тимошенко, коли вона в 2005 році очолила уряд (через призначення своїх людей на посади в правоохоронних органах вона сприяла знищення документів по справі).

Степан Хмара в матеріалі «Битва за Україну» виклав не публічну інформацію про членів так званої «демократичної команди» і найближчого оточення діючого прем'єра, серед яких: олігархи і особи, що мають відношення до кримінальних кіл, корупціонери і раніше судимі суб'єкти, а також ті, проти кого Юлія Володимирівна так завзято боролася на Майдані.

Тут же аналіз експертів щодо бездарної, корупційної і кумівської політики Юлії Тимошенко під час перебування її на посаді прем'єра.НГО «Форум демократичних сил»

Для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації