ВОНА з НИМИ, або відповіді не по суті: Катеринчук просто вмирає бути Генпрокурором

ПРЯМА МОВА / Питання до Миколи Катеринчука від інформаційного порталу БукІнфо під час брифінгу у Чернівцях:

1) Чи комфортно Вам, як політику, що пройшов майдан, агітувати за Ю.Тимошенко разом з паном Богданом Губським і Леонідом Кравчуком, які 5 років тому так само робили це на підтримку В.Януковича?

2) Наскільки реально для Вас очолити Генпрокуратуру України (в разі перемоги Тимошенко) і кого б Ви хотіли особисто бачити Міністром внутрішніх справ і керівником Секретаріату Президента при Президенті Тимошенко?


Відповіді:

У першому питанні йшлося про Леоніда Кравчука. А Катеринчук чомусь переплутав з Медведчуком!

Відповідь №1:


«По першому питанню: Відомо, що ні Губський, ні Медведчук на Майдані не стояли, я залишаюся на позиції Майдану, як боровся проти Януковича і його філософії розвитку України, так і продовжую це робити. І, до речі, як ви пам’ятаєте, що у Тимошенко був лагер одним з самих активних політиків під час революції, якщо інші сиділи по штабах і десь там ховалися, то вона була фактично на рубежі можливих протистоянь фізичних - з бойовиками. Тому я думаю, що моя підтримка щодо Тимошенко - вона є природною з точки зору забезпечення демократичного розвитку України. Ми боремося проти не приходу? (вірно - проти приходу) до влади Януковича. Відносно прізвищ, які ви назвали, то Губського я бачив у Парламенті, я не знаю яке місце він займає по впливу на Тимошенко – тому мені важко щось говорити. Відносно Медведчука, то я жодного разу не бачив. Я думаю, що це пішли розмови про змову, про вплив на процеси, які відбуваються і не більше».

Відповідь №2:

Відносно Генерального Прокурора, то в принципі таке рішення прийнято Європейською партією України: запропонувати мою кандидатуру на посаду Генерального прокурора в разі, якщо буде змінений Закон України «Про прокуратуру».
Відносно Міністра внутрішніх справ – то я думаю, що це питання буде вирішено в коаліції, тому що Президент вносить в Парламент кандидатуру Генерального прокурора, а питання адміністрації внутрішніх справ – це питання коаліції - хотілося б на цій посаді бачити професіонала.БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації