Кравчук заявляє, що Медведчук не обійме високі посади, бо на нього вилили багато бруду

ВИБОРИ / «Я з Тимошенко всі без винятку найделікатніші питання обговорюю. Ніяких розмов, навіть натяків, щиро вам кажу, у Тимошенко не було, коли йдеться про можливість повернути у владу Віктора Медведчука, тим більше на посаду Генпрокурора України», - заявив на прес-конференції у Чернівцях перший президент України Леонід Кравчук, відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН щодо можливої політичної реінкарнації колишнього глави Адміністрації Президента Л.Кучми Віктора Медведчука, у випадку перемоги на виборах президента Юлії Тимошенко.

За словами Л.Кравчука, такі подання робить президент, «але ж схвалює більшість Верховної Ради. Бо Генпрокурор - це такі посади, до яких мають причетність і Президент, і ВРУ, і громадськість».

«Особисто я вважаю, що Медведчук професіонал, але зараз йому очолити будь-яку посаду, коли ще не розвіялися навколо нього різні міфи, не варто. На нього дуже багато вилили стільки бруду і неправди, що мені навіть важко щось сказати. Такою поки є суспільна думка, з якою потрібно рахуватися. Тому питання не ставиться ні мною, ні кимось іншим перед Тимошенко про Медведчука, і, думаю, не поставиться», - заявив він

«Я кадри не розставляю», - додав Леонід Кравчук.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, УНІАН / БукІнфо (с)

Фото автора


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації