Кравчук: Тимошенко, пропонуючи посаду прем’єра Тігіпкові, "не хоче його з'їсти"

ВИБОРИ /  Довірена особа кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, перший Президент України Леонід Кравчук переконаний, що Ю.Тимошенко, пропонуючи посаду прем’єра Сергію Тігіпкові, дає йому можливість запроваджувати власні економічні реформи, які він декларував у своїй передвиборчій програмі. Як передає кореспондент УНІАН, про це Л.Кравчук заявив сьогодні на прес-конференції у Чернівцях.

За його словами, пропозиція С.Тігіпкові від Ю.Тимошенко очолити уряд, у випадку її перемоги на президентських виборах, «у перекладі на нормальну мову означає, що сьогодні, згідно Конституції України, прем’єр-міністр перша особа в економіці. Цією пропозицією Тимошенко сказала дві важливі речі: вона погоджується на ті зміни в країні, які задекларував у своїй програмі С.Тігіпко і що вона віддає перевагу ініціативу у питаннях реформ прем’єр-міністрові Тігіпку».

«Це дуже промовистий факт, я знаю що кажу», - додав він.

«Багато хто мені задає питання, що спочатку Тимошенко дасть посаду Тігіпкові, щоб за неї проголосували його виборці, а потім «його з’їсть». Таким я хочу сказати, що Тимошенко не така примітивна, як декому здається. Якби вона так зробила, то вона з’їсть і сама себе. Вона це добре знає і готова до такої співпраці», - переконаний Леонід Кравчук.

Водночас він порекомендував С.Тігіпкові, «все ж чітко визначатися». «Якщо він відмовляється - то значить він не хоче проводити ці реформи», - підкреслив перший президент України.

 

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, УНІАН, БукІнфо (с)

Фото автора


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації