Кравчук, перебуваючи у Чернівцях, поставив Януковича в один ряд з Уго Чавесом

«Якщо вибори виграє Віктор Янукович, то Україна може стати повним сателітом Росії. Це слово поглинає в собі все. Все те, що декларує Янукович сьогодні на міжнародній арені – це не європейський вибір України». Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні на прес-конференції у Чернівцях довірена особа кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, перший Президент України Леонід Кравчук.

За його словами, Віктор Янукович «став поряд з президентом Венесуели Уго Чавесом, коли визнав державами частини суверенної Грузії - Південну Осетію та Абхазію». «Мені соромно за це, бо навіть найбільший союзник Росії - Президент Білорусії Лукашенко - цього не зробив і ніколи про це вголос не говорив. Це свідчить про повну, беззастережну орієнтацію на Росію», - заявив перший президент України.

Водночас, Леонід Кравчук закликав виборців не вірити словам Віктора Януковича про те, що у випадку його перемоги на президентських виборах газ для населення стане дешевшим. «Він (Янукович) каже, що буде дешевий газ – повірте, не буде ніякого дешевого газу. Це не ті часи. Але коли у Януковича така беззастережна орієнтація (на Росію), то про який вибір можна говорити? Я не хочу бачити такою Україну. Тому не випадково європейські країни роблять ставку на Тимошенко, бо вони хочуть бачити Україну в Європі. Я розділяю ці орієнтири», - заявив Леонід Кравчук.

Водночас перший Президент України вважаю, що шанси на перемогу у другому турі у Юлії Тимошенко «надзвичайно великі».
«Якщо арифметично скласти всі здобутки демократичних кандидатів, то це набагато більше виборців, ніж проголосувало за Януковича», - сказав він.

Л.Кравчук наголосив, що перш за все має на увазі голоси, віддані за Тігіпка, Яценюка та Ющенка.

«Якщо за неї і не проголосують всі виборці, які проголосували за цих кандидатів, то все рівно ці шанси залишаються великими. В Україні у першому турі виборів не брало участі 12 млн. людей. Ми сподіваємося, що цього разу явка виборців, які вирішать проголосувати за Тимошенко, буде значно більшою. А якщо на вибори вийде більше людей, ніж прийшло на дільниці у першому турі особливо у Західній Україні то цей шансу неї буде ще вищим», - переконаний Леонід Кравчук.

 

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, УНІАН / БукІнфо (с)

Фото автора


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації