Арсеній Яценюк: "ПР і БЮТ місцеві вибори можуть перенести до кращих часів"

РЕВЕРАНСИ / Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк переконаний, що в разі перемоги Віктору Януковичу не вигідні дострокові парламентські вибори. Натомість Юлія Тимошенко, втративши посаду прем'єра і частину парламентської фракції БЮТ, домагатиметься дочасних виборів у Верховну Раду. Про це політик заявив в інтерв'ю газеті «День».

«Дострокові парламентські вибори в разі перемоги Януковича – це ще один міф», - зазначив Яценюк. За його словами, лідер Партії регіонів не буде ініціювати позачергові вибори. «Вони йому не потрібні. Він «зіб’є» коаліцію в чинному парламенті», - наголосив політик, підкресливши, що Януковичу немає сенсу витрачати на вибори час і гроші.

Арсеній Яценюк додав, що саме така позиція домінує всередині фракції Партії регіонів. «Регіонали» й без виборів отримають (підтримку) комуністів, Литвина, частини НУ-НС і навіть БЮТу», - вважає лідер «Фронту Змін».

На його переконання, у разі виграшу Януковича саме Тимошенко домагатиметься дострокових виборів Ради: «Якщо вона програє, якщо її звільняють з посади прем'єра, то це означає, що в неї немає депутатської недоторканності. Якщо в неї немає імунітету, здогадайтеся, що буде робити Віктор Федорович?»

Тому, за словами політика, коли БЮТівець Томенко заявив, що Янукович з Яценюком - союзники в питанні необхідності розпуску парламенту, то це була «обмовка по Фрейду». «Я скоріше з Тимошенко можу бути союзником у питанні дострокових виборів у Верховну Раду», - зазначив він, при цьому одразу додавши, що насправді не піде на торгівлю ані з Тимошенко, ані з Януковичем.

«Будуть дострокові парламентські вибори - братиму в них участь. Не буде - братимемо участь у травневих місцевих виборах», - підсумував Яценюк.

Водночас він не виключив, що ПР і БЮТ ще й місцеві вибори можуть перенести «до кращих часів».

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації