На Симоненка скоєно замах. Його автівку закидали "коктейлями Молотова"

СКАТЕРТЬЮ ДОРОГА... /
 


На лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка скоєно замах. Про це повідомляє прес-служба партії, пише Еспресо.TV з посиланням на «РБК-Україна».

Так, після детатів на "Першому національному каналі", на виході зі студії його чекали приблизно 30 чоловік з написами "Автомайдан".

В результаті Симоненко залишив студію через інший вихід, на іншому авто. За ним незабаром почалося переслідування.

За даними партії, машину Симоненко наздогнали, заблокували і побили скло. Крім того, в машину були кинуті "коктейлі Молотова". У прес-службі зазначили, що на даний момент стан політика невідомий.

Нагадаємо, сьогодні ввечері лідер КПУ Петро Симоненко прийняв участь в передвиборчих теледебатах на "Першому національному", де він заявив про зняття своєї кандидатури з виборчих перегонів.

*****
 
Президія ЦК КПУ за участю керівників всіх регіональних організацій прийняв рішення про припинення участі кандидата у виборчій кампанії , про що повідомлено Центральної виборчої комісії, зазначив Симоненко у зверненні до українців.

Звернення політика опубліковано на офіційному сайті Компартії України.

За його словами, розвиток глибокої політичної кризи в Україні, стрімке зростання соціальної напруженості , пов'язаний з виконанням вимог МВФ, з масовою зупинкою підприємств, громадянська війна на Південному Сході країни зумовили необхідність визначити позицію партії щодо подальшої участі в кампанії з дострокових виборів Президента.

Симоненко зазначив, що в сформованій ситуації кандидат, його довірені особи та агітатори фактично позбавлені можливості проводити виборчу кампанію не тільки в західних областях, а й у базових регіонах підтримки. "Знищують партійні комітети, палять будинки комуністів, б'ють наших активістів, загрожують і тероризують членів виборчих комісій", - заявив він.

Як розповів Симоненко, у зв'язку з цим, багато прихильників, учасники виборчого процесу - довірені особи, агітатори, члени виборчих комісій піднімають перед керівними органами Компартії питання про те, що в таких умовах неможливо нормально провести вибори, забезпечити вільне волевиявлення виборців, гарантувати рівні умови для всіх кандидатів.

" Всебічно обговоривши ситуацію, що склалася, Президія ЦК за участю керівників всіх регіональних організацій прийняла рішення про припинення участі нашого кандидата у виборчій кампанії, про що повідомлено Центральної виборчої комісії. Впевнені, що ця позиція, що враховує пропозиції, що надійшли з місць, буде з розумінням сприйнята членами партії, усіма, хто її підтримує", - підсумував Симоненко.

Нагадаємо, що 13 травня спікер Верховної Ради, в.о. президента Олександр Турчинов заявив, що має намір звернутися до Міністерства юстиції з проханням перевірити причетність Компартії до підтримки сепаратистів у Донбасі. Про це Турчинов заявив з трибуни парламенту після виступу лідера КПУ Петра Симоненка.
 
БукІнфо (с)
Фото: goodvin.info

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації