Ольга Богомолець у Чернівцях: Слова «технічний кандидат» мене ображає. Я йду на президентські вибори перемагати (ФОТОРЕПОРТАЖ + ВІДЕО)

ПРІЗВИЩЕ ЗА ВСЕ ГОВОРИТЬ /


28 квітня, у чудовий сонячний день, Чернівці відвідала після історичних подій на Майдані вже легендарна особистість – професор, доктор медичних наук, координатор медичної служби Євромайдану Ольга Богомолець. Вона нині – кандидат на посаду Президента України, з передвиборчим туром прибула на Буковину.


Фаховий спеціаліст, легка у спілкуванні, пані Ольга, безумовно, в очах багатьох українців мала би бути на 100% Міністром охорони здоров’я у новому уряді Яценюка, однак відмовилася і вирішила, на прохання своїх колег, побратимів з Майдану, спробувати щастя, балотуючись на найвищу посаду країни.

Власне, одне з перших запитань, яке прозвучало на прес-конференції до пані Богомолець від кореспондента БукІнфо, саме так і звучало: «Чому ви не стали міністром, а вирішили йди в президенти, та чи не є, випадково, пані Ольга технічним кандидатом когось з більш рейтингових конкурентів на булаву, оскільки немає достатнього політичного досвіду?», на що ми отримали досить вичерпну відповідь:

«Я так само запитала майданівців, які принесли сім тисяч листівок з проханням висуватися на президента, для чого мені туди йти, якщо я не маю політичного досвіду? І знаєте, як вони самі мені відповіли? Це дуже добре! А чий політичний досвід минулих президентів чи професійних економістів, які були при влади, ви б хотіли мати? Я задумалася рівно на хвилину і відповіла - нічий. На мій погляд, враховуючи обмежені повноваження президента, він має бути «моральним камертоном», тією людиною, яка згуртує навколо себе професіоналів, які не повинні бути «професійними крадіями», а тими професіоналами, які матимуть високі моральні якості і буде відслідковувати, щоб інтереси людей не були порушені в державі. Мною рухають саме бажання згуртувати навколо себе чесних, відвертих, працьовитих, професійних людей - створити таку команду, стати представником народу у владі. В цьому я бачу головне завдання президента. Досвідчених ми вже мали. І зараз пожинаємо плоди того, куди прийшла наша країна. Якщо говорити про міжнародний досвід, то можна побачити безліч прикладів, коли президенти перед тим взагалі не мали політичного досвіду, але були надзвичайно успішними, оскільки мали велику довіру людей.

Щодо технічного кандидата.
 
Все ніяк суспільство не може для себе з’ясувати – чий же я технічний кандидат? (сміється). Хтось каже, що Порошенка, інший – Тимошенко, хтось пише, що я вже зняла свою кандидатуру на користь Юлії Володимирівни. Давайте розберемо, а що ж це таке: «технічний кандидат»? Ви одразу зрозумієте, чому не можна вірити в брехню. Якщо говорити не завуальованими речами, то «технічний кандидат» – це «підсадна качка», продажна людина, яка за гроші продала свій авторитет, професіоналізм, досвід. Для того, щоб обдурити людей і змусити їх голосувати за іншу людину. В мене не було ні бажання ніколи, ні думок бути технічним кандидатом. Я є кандидатом від українського народу... Ви знаєте, що є по списку величезна кількість технічних кандидатів, але про них ніхто не говорить. Говорять тільки про Богомолець, тому що це вигідно. Хочу сказати, що всі ці рейтинги, які ви бачите в засобах масової інформації, замовлені і оплачені певними кандидатами. Я не збираюся сходити з дистанції і передавати комусь свої голоси.

Під час прес-конференції, Ольга Богомолець розповіла про причини висування своєї кандидатури та плани перемогти:

- Рішення балотуватись на посаду президента було нелегким, але відповідальним. Я надзвичайно добре розумію, що зараз наша головна мета і головне завдання – це зберегти гідність нашої країни та замінити систему влади. До тих пір, поки нові обличчя, порядні, чесні і професійні люди і патріоти не підуть у владу, кожен буде сидіти на дивані і нарікати, що життя в Україні погане… Я планую виграти у першому турі, тому голоси не вважаю за можливим передавати, тому що це голоси українського народу.

Оцінюючи свою президентську кампанію, Ольга Богомолець розповіла:

- В нас немає ні телевізійних ефірів відкритих, ні олігархів за спиною, ні мільйонів на рахунках. В нас є тільки можливість сарафанного радіо, коли люди будуть говорити один до одного. Волонтерські штаби є по всій Україні.

На тому, що працівники обласного виборчого штабу в Чернівецькій області працюють на волонтерських засадах наголосив і керівник цього штабу Ігор Яскал:

- В районах ми знаходимо, десь є, десь немає, координаторів на волонтерських засадах. Волонтери, в основному, самі на нас виходять, а інший шлях – це знайомі знайомих.

Щодо співпраці з політичними силами та іншими кандидатами, Ольга Богомолець зазначила:

- На сьогоднішній день нас підтримало 6 партій, якщо говорити про президентські вибори. Ніяких зобов’язань ні перед однією партією я не брала. Ні домовленостей про проведення в парламент цих партій, ні відповідальності, ні фінансових стосунків ні з одним олігархів, ні з однією партію в нас немає. Я готова співпрацювати з професіональними, патріотичними і відданими людьми. Ми не співпрацюємо ні з ким з кандидатів по формуванню штабів. Штаби у нас власні, штаби – волонтерські.

На прес-конференції Ольги Богомолець була представлена її довірена особа Ольга Кобевко (дочка популярного шеф-редактора однієї з місцевих газет), яка представлятиме штаб кандидата в Чернівецькій області. Окрім того Ольга Богомолець розповіла про формування нової політичної сили «Нові лідери для єдиної країни», яка йтиме в парламент. За словами кандидата в Президенти, підготовка щодо створення цієї політичної сили вже розпочата і 11 травня в Києві відбудеться зустріч понад двох тисяч людей з усіх областей України з цього приводу.

Наприкінці прес-конференції Ольга Богомолець подарувала завідувачу кардіо-онкогематологічного відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні ікону.
 
 
 


Фото і відео Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)
Використано матеріали Чернівецької ГМ ОПОРА

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації