«Крим наш! Всьо наше!»: Охлобистін і Пореченков агітують за Зеленського (ВІДЕО)

ДУМАЙМО... /


Російські актори Іван Охлобистін та Михайло Пореченков записали відеоролик на підтримку кандидата в президенти України і шоумена Володимира Зеленського. Відповідне відео вони опублікували на YouTube.


У цьому ролику актори в верхньому одязі і зі склянками в руках міркують про те, що якщо лідер президентських перегонів виграє, то "буде їм повинен".

"А якщо він виграє...буде нам винен. Слава Україні. Крим наш...Все наше!" - розіграли діалог Пореченков і Охлобистін.

"Тільки Зеленський!", - вигукнули обидва актори після того, як разом випили і обнялися.

В іншому ролику Пореченков і Охлобистін кажуть, що збираються підтримати Зеленського через корпоративну етику і хочуть обговорити його висунення з письменником Захаром Прилепіним, який воював в Донбасі.

Потім актори припускають, що Зеленський запропонує їм високі пости в подяку за підтримку після перемоги на виборах. Пореченков стверджує, що хоче стати міністром оборони, а Охлобистін - патріархом.
 

*****

 

Нагадаємо, що Охлобистін відомий також своїми епатажними вчинками та висловлюваннями. До прикладу, його висловлювання про ЛГБТ-спільноту в ході його виступу в Новосибірську в грудні 2013 року. Про ставлення до гомосексуалістів він сказав, що "їх всіх живцем в грубку запхав".


Він також написав пост у "ВКонтакте" після розриву відносин між Константинопольським патріархатом та РПЦ. "Вони тварі продажні. Яка віра? Який томос ?! Душити зрадників", - написав він.

 

Охлобистін став "громадянином "ДНР", коли отримав паспорт самопроголошеної Донецької народної республіки.

 

Напередодні Охлобистін повідомив, що його не пустили на покази Тижня російського кіно в Лондоні, де демонстрували в тому числі фільм з його участю. 2 грудня Служба безпеки України порушила кримінальне провадження проти Охлобистіна.

 

5 грудня компанія Microsoft видалила рекламний ролик за участю Охлобистіна. 

 

Інший актор Михайло Пореченков визнає терористичні ДНР/ЛНР, неодноразово там бував. На відео зафіксовано, як він з окопу бойовиків стріляв з важкого кулемета "Утьос" по українських позиціях. Він теж "персона-нон-грата" в Україні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації