Загроза екології через бездіяльність сільради: Прокуратура через суд зобов’язала владу у Топорівцях узаконити земельну ділянку на якій розташоване сміттєзвалище

Експлуатацію сміттєвого полігону у Топорівцях взято під контроль - прокуратура через суд зобов’язала сільраду узаконити земельну ділянку на якій розташоване сміттєзвалище.

Про повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури у Телеграмі.

За позовом прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури окружний адміністративний суд зобов’язав орган місцевого самоврядування розробити та затвердити всі необхідні для належного функціонування місцевого сміттєзвалища правовстановлюючі документи.

Встановлено, що у селі Топорівці Чернівецького району на площі близько 0,20 га функціонує сміттєвий полігон. На вказану земельну ділянку досі не виготовлено та не затверджено документацію щодо її відведення та не встановлено на місцевості її межі. Вказана бездіяльність органу місцевого самоврядування створює передумови не тільки для зловживань щодо розпорядження землею, а й ризики можливого забруднення території, що може призвести до негативних екологічних наслідків.

Крім того, сільська рада повинна розробити та затвердити схему санітарного очищення чотирьох сіл: Топорівці, Бочківці, Колінківці та Грозинці.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації